Ostatní projekty

Ohňostroje

 

Připravujeme ohňostroje pro malé i velké oslavy, akce a svatby. Sestavujeme miniohňostroje pro vlastní odpálení, i velké ohňostroje s profesionálním odpalovačem a mohutné pyro show.

Ohňostroje pro vlastní odpálení:

Jedná se o ohňostroje určené pro menší rodinné oslavy nebo zahradní párty, příp. silvestrovský ohňostroj.
Ohňostroj je sestaven většinou do krabice, při větším množství pyrotechniky pak na dřevěnou desku či paletu. U těchto ohňostrojů stačí pouze zapálit zápalnici na označeném místě.
Cena dle dohody 2 000 – 20 000 Kč. V této ceně je zahrnut výběr efektů, pyrotechnické výrobky, sestavení ohňostroje, pomocný materiál a doprava.

Ohňostroje odpálené odborně:

Jedná se o ohňostroje určené převážně pro větší narozeninové oslavy, firemní večírky, různá výročí obcí či měst, silvestry, svatební ohňostroje a tak dále.
V těchto ohňostrojích je používána výhradně pyrotechnika III. nebo IV. třídy určená pro profesionální použití a mohou být sestavovány s hudebním doprovodem, který si můžete vybrat. Odpálení těchto ohňostrojů je zajišťováno zaměstnanci naší společnosti, kteří jsou k takovému odpalu odborně způsobilí.
Cena cca 10 000 – 80 000 Kč, v ceně jsou zahrnuty všechny úkony potřebné k zajištění ohňostroje, tzn. výběr efektů, pyrotechnické výrobky, sestavení ohňostroje, pomocný materiál, doprava, příprava na odpal, vyjednání potřebných povolení na úřadech, odpálení odborně způsobilou osobou, úklid a likvidace odpadu.

 Pro cenovou nabídku a další informace mě kontaktujte zde.

 

Virtuální prohlídky

 

Virtuální prohlídka je účelná, moderní a rychlá forma prezentace Vašeho objektu, lokality či služeb Vašim potencionálním klientům.

Nabízíme Vám vytvoření multimediální prezentace Vašeho objektu či lokality formou virtuálních prohlídek s možností šíření této prezentace do dalších sdílených médií, portálů a partnerských projektů.

Virtuální prohlídka je aplikace, pomocí níž si návštěvník prohlédne lokalitu,  objekt (budovu, místnost, atd.) z pohledu návštěvníka, tj v rozsahu 360 stupňů (jak vertikálně tak i horizontálně).

Jednotlivé prohlídky jsou mezi sebou vzájemně propojeny interaktivními šipkami určujícími směr. Návštěvník si tak může celou lokalitu virtuálně projít a udělat dokonalý obraz o vašem objektu či službách, které poskytujete.

Pro cenovou nabídku a další informace mě kontaktujte zde.